22 تیر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

جسارت مهندس عظیمیان برای اجرای نورد گرم 2 و حمایت مدرس خیابانی ستودنی است

001127در حال حاضر معنای انقلابی بودن در عرصه اقتصاد، پشتیبانی کامل از «جهش تولید» است و هر اقدامی که مغایر با جهش تولید باشد یک اقدام و عمل ضد انقلابی است. باید ضمن سپاسگزاری از آقای مدرس خیابانی از ایشان انتظار داشت کماکان بر همین مشی و منش انقلابی در حوزه تولید و صنعت، پایدار باقی بمانند.

یادداشتی از مهدی کرباسیان به مناسبت افتتاح خط لوله نفت ترش گوره - جاسک

001046این پروژه ملی از آن جهت اهمیت دارد که با همت تلاشگران ایرانی، فناوری ساخت لوله انتقال نفت ترش در داخل میسر شد و موجب صرفه جویی ۳۰۰ میلیون دلاری برای کشور شده است.

تامین منابع مالی، پیشران رونق و جهش تولید

001008اصولاً تامین منابع مالی جهت طرح های توسعه ای و نیز تامین سرمایه درگردش ازمهمترین دغدغه های هربنگاه اقتصادی بوده و اساسی ترین عامل در بقا، رشد و توسعه هر کسب و کار و بنگاه اقتصادی است از این رو منابع مالی را به شریان حیاتی سازمانها تشبیه می کنند.

استقبال بخش معدن از حضور نخبگان، متخصصان و شرکت‌های دانش بنیان

000982مدیرعامل هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات معدنی و فولادی ضمن پیام ویژه ای به مناسبت روز ملی صنعت و معدن، نخبگان، متخصصان و شرکتهای دانش بنیان را به حضور بالنده در این بخش دعوت کرد.

توزیع ناعادلانه سود در زنجیره تولید فولاد، تقویت خام فروشی را به دنبال دارد

000974آیا می‌توان توجیهی برای افزایش ضریب قیمتی کنسانتره سنگ آهن، گندله و آهن اسفنجی یافت؟ در حال حاضر با همان ضرایب قبلی، روند سودآوری شرکت‌های معدنی قابل پیش‌بینی است و قطعا با افزایش ضرایب قیمتی تاثیر در سایر نهاده‌ها شرکت‌های فولادسازی، سودآوری شرکت‌های فولادی به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد و ضمن ایجاد التهاب در قیمت محصولات نهایی، توسعه در بخش فولادسازی را مختل خواهد کرد.

پل بین بازارها را بنا کنیم،تا نقدینگی ماندگار بماند

پل بازار ثانویه به بازار اولیه در دستان هلدینگ هااین روزها به لطف اعتماد مردم نقدینگی زیادی به بازار ثانویه ( بورس ) آمده است.