30 ارديبهشت 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

نشست بهزاد انصاری با دانشجویان منتخب دانشگاه سراسری یزد

بهزاد انصاری مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بدر شرق نشستی صمیمانه با دانشجویان  منتخب دانشگاه سراسری یزد برگزار کرد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی مجتمع پتروشیمی بدر شرق در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گروهی از دانشجویان منتخب مقاطع مختلف تحصیلی رشته مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری یزد مهمان بهزاد انصاری در غرفه هلدینگ شستان بودند و در فضایی صمیمانه به گفتگو با مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بدر شرق پرداختند.

در ابتدای این نشست و پس از خوشامدگویی مهندس بهزاد انصاری، دانشجویان به معرفی خود پرداختند.

  در ادامه مهندس بهزاد انصاری به شرح تجربیات خود از سال ها فعالیت در پروژه‌های مختلف پرداخت و بر ضرورت ارتباط مستمر دانشجویان و دانشگاه با صنعت بصورت عملی تاکید کرد.

 سپس دانشجویان  به طرح سئوالات و پرسش های مختلف خود پرداختند.

 در پایان این نشست مهندس بهزاد انصاری کتاب خود با نام " آشنایی با ساخت و بازرسی مخازن ذخیره اتمسفریک " که اخیرا به چاپ رسیده است را به دانشجویان  منتخب اهدا کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری نهاد مردمی رسالت وسازمان منطقه آزاد ارس

دبیرخانه نهاد مردمی رسالت و منطقه آزاد ارس تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد ارس ؛ در این تفاهم نامه که به امضای محمدحسین حسین زاده راهبر نهاد مردمی رسالت و مجید کیانی مدیرعامل منطقه آزاد ارس رسید، طرفین بر گسترش و تداوم همکاری های دوجانبه در جهت بهره مندی اعضای سازمان از سامانه ام رسالت و وام قرض الحسنه بدون کارمزد برای فعالین و بنگاه های اقتصادی منطقه تاکید کردند. همچنین براساس این تفاهم نامه مقرر شد، منطقه آزاد ارس به عنوان سازمان حامی در جهت ایجاد کار وکسب های خرد و توسعه آن در قالب کارآفرینی اجتماعی حضور داشته باشد.در پایان این دیدار راهبر نهاد مردمی رسالت و هیات همراه از تالار گلخانه ای امین بازدید کردند.گفتنی است تالارگلخانه ای امین در زمینی به مساحت ۸۰هکتار با اشتغال مستقیم ۴۰۰ نفر، سالیانه حدود۱۷هزارتن از محصولات تولیدی خود نظیر فلفل دلمه ای ، بادمجان و گوجه فرنگی را صادر می کند.

انصاری مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بدر شرق: هدف پتروشیمی بدر شرق چابهار تکمیل زنجیره ارزش است


پتروشیمی بدر شرق چابهار بزرگترین پروژه GTX را در دستور کار خود قرار داده که به موجب آن نخستین شرکت پتروشیمی است که گاز را به متانول و زنجیره پایین‌دست تبدیل می‌کند.
به گزارش بورس و بانک ؛ بهزاد انصاری مدیرعامل شرکت پتروشیمی بدر شرق چابهار با بیان اینکه این شرکت پتروشیمی در استان سیستان‌وبلوچستان واقع شده است، در خصوص مزایای این مجموعه گفت: یکی از مزایای مجتمع پتروشیمی بدر شرق نسبت به سایر پتروشیمی‌ها این است که این شرکت پتروشیمی در ابتدای اقیانوس آرام و در بندر چابهار واقع شده است؛ به همین دلیل هزینه حمل محصولات این مجموعه تا بازارهای هدف از جمله چین و سایر مقاصد بسیار ارزان‌تر است که این موضوع یک امتیاز برای شرکت محسوب می‌شود.