26 ارديبهشت 1400
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

فجر انرژی برای دهمین سال پیاپی از جامعه نظرسنجی کرد

شرکت فجر انرژی خلیج فارس از سال 1390 به منظور سنجش میزان رضایت مندی جامعه پیرامونی به عنوان یکی از ذینفعان کلیدی این شرکت، سالانه از نمایندگان جامعه در زمینه عملکرد خود نظرسنجی میکند.

 

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی فجر انرژی، بر اساس نقشه استراتژی این شرکت شناخت انتظارات جامعه پیرامونی (بعنوان یکی از گروه های ذینفعان) و سنجش میزان رضایت مندی مردم از عملکردها، همواره مورد توجه این شرکت بوده است. شرکت فجر انرزی خلیج فارس هر ساله با همکاری نمایندگانی از جامعه پیرامونی نظرسنجی را برگزار می کند.
 روش انجام این نظرسنجی به این گونه بوده که نمایندگان مردم (نهادهای عمومی، حاکمیتی، مردم نهاد و شرکتهای پتروشیمی همجوار) به گروه های عمومی، حاکمیتی-حمایتی- محیط زیستی تقسیم بندی شده و با ارائه پرسشنامه های تخصصی نظرات آن‌ها درباره عملکرد شرکت فجر انرژی خلیج فارس دریافت می شود.
 در این نظرسنجی، هدف رضایت‌مندی 80 درصد برای کل بخش‌ها در نظر گرفته شده که میانگین محقق شده آن بیش از 80 درصد در سال 99 بوده است. بخش حاکمیتی- حمایتی با 70 درصد کمترین میانگین و بخش محیط زیستی با 92 درصد بیشترین میانگین را از مخاطبان کسب کرده اند. درصد رضایت مندی کلی سال 99 در مقایسه با سال گذشته ثابت مانده است اما در بخش حاکمیتی-حمایتی با کاهش 8 درصدی مواجه بوده و در مقابل در بخش محیط زیستی 11 درصد افزایش یافته است.
بالاترین و پایین ترین امتیازهای نظرسنجی سال 99 بدین ترتیب آمده است:
در گروه عمومی بالاترین رضایتمندی در بخش پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال تماس های تلفنی و مکاتبات شرکت با سازمان بوده و پایین ترین رضایت از تصمیمات آینده و تغییرات در فجر که موثر و مرتبط با آن بوده است.
در گروه حاکمیتی- حمایتی بالاترین رضایت در بخش رعایت ارزش‌های اخلاقی و کرامت انسانی در شرکت فجر بوده و پایین ترین رضایتمندی از میزان آگاهی مخاطب از تصمیمات آینده و تغییرات در شرکت که موثر و مرتبط با آنهاست، بوده است.
در گروه محیط زیست بالاترین رضایتمندی در بخش عملکرد شرکت در رعایت الزامات مرتبط با آلودگی صوتی بوده است؛ شرکت کنندگان نظرسنجی در گروه محیط زیست پایین ترین میزان رضایت برای این گروه را در نظر نگرفته بودند.
در مقایسه گروهی رضایتمندی سال 99 نسبت به سال گذشته در بخش عمومی پایین ترین رضایت از " اطلاع رسانی این شرکت در  خصوص اخبار، دستاوردها و عملکرد" در سال 98 به "تصمیمات آینده و تغییرات در فجر که موثر و مرتبط با آن ها" در سال 99 و در بخش محیط زیستی بیشترین رضایت از "عملکرد شرکت در رعایت الزامات مرتبط با آلودگی هوا"  سال 98 به "عملکرد شرکت در رعایت الزامات مرتبط با آلودگی صوتی" در سال  99 تغییر کرده است.
گفتنی است این شرکت علاوه بر نظرسنجی از نمایندگان جامعه، به منظور شناخت عمیق‌تر انتظارات مردم و بررسی عملکرد خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی، پژوهش علمی رضایتمندی مردم جامعه با تمرکز بر شهرستان بندر ماهشهر را در سال 94 به انجام رسانده است.
همچنین با توجه به نتایج این نظرسنجی ها ، اقدامات متناسب تعریف شده که این اقدامات شامل پیگیری پروژه های درون سازمانی، اطلاع رسانی شفاف به نمایندگان جامعه، تشکیل جلسات حضوری با آنها و انعکاس نظرات به مسئولین مربوطه در سطوح مختلف مدیریتی صنایع و شهرستان است.
لازم به ذکر است که  تعداد پاسخ های دریافتی نظر سنجی مکتوب سال 1399، به علت همه گیری بیماری ناشی از ویروس کرونا، کمتر از میانگین سال گذشته بوده است.
 

پترول دو طرح توسعه‌ای جدید در راه دارد

مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول) گفت: این شرکت به‌زودی ساخت دو طرح جدید پتروشیمی را با هدف تکمیل زنجیره ارزش، اشتغال‌آفرینی پایدار، جلوگیری از واردات این محصولات و شکوفایی اقتصاد در مناطق کمتر توسعه یافته آغاز می‌کند.


به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی، رسول اشرف‌زاده با اعلام این مطلب افزود: با توجه به حرکت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به سمت توسعه صنایع تکمیلی محصولاتی که در این صنایع تولید می‌شود، راهبردی و ارزش‌آفرین هستند و از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری خواهد شد.
وی اظهار داشت خوراک طرح های مذکور از طریق شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس تامین و در نهایت این طرح‌ها زمینه ساز ارتقای زنجیره ارزش و توسعه صنایع تکمیلی در مجموعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس خواهند شد.
وی از احداث طرح اتیلن اکساید با ظرفیت تولید 68 هزار تن در سال نام برد و گفت: خوراک این محصول اتیلن و میزان سرمایه‌گذاری آن 110 میلیون یورو طی مدت 36 ماه می‌باشد
اشرف‌زاده طرح اتیلن پروپیلن دی از مونومر را از دیگر طرح‌های توسعه‌ای پترول یادکرد و افزود: ظرفیت این طرح با 50 هزار تن در سال می‌باشد و خوراک آن اتیلن و پروپیلن است همچنین سرمایه‌گذاری این طرح 154 میلیون یورو می‌باشد که طی برنامه‌ریزی صورت‌گرفته دوره ساخت آن 36 ماه می‌باشد.
اشرف‌زاده: تکمیل زنجیره ارزش، جلوگیری از خام‌فروشی، توسعه صنایع تکمیلی، جلوگیری از واردات برخی محصولات، اشتغال‌آفرینی پایدار در مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور و توسعه محصولات متنوع و راهبردی را از اهداف اساسی اجرای دو طرح جدید عنوان کرد.

کیلید بانکتان، روی گوشی همراهتان

امکان فعال‌سازی غیرحضوری سامانه «کیلید» بانک آینده


به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی، بانک آینده با هدف رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن‌ها در شرایط کرونا، قابلیت فعال‌سازی غیرحضوری سامانه «کیلید» را از تاریخ 18/02/1400، فراهم نمود.


از این پس، مشتریان بانک آینده می‌توانند بدون حضور در شعبه، برنامه موبایلی سامانه «کیلید» را از وب‌سایت رسمی این بانک به‌نشانی ba24.ir دریافت کنند و با ارسال کد پی‌گیری نصب به سرشماره 200040011، امضای دیجیتال سامانه «کیلید» خود را فعال کرده و از خدمات مالی این سامانه، بهره‌مند شوند.
برای استفاده از این قابلیت، تطابق کد ملی مشتری با کد صاحب سیم‌کارت، الزامی است.

افتتاح حساب آنلاین؛ بدون نیاز به حضور در شعبه

بانک گردشگری در ادامه برنامه‌های خود برای تکمیل سبد محصولات و خدمات خود ـ به‌ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک ـ و با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا، هم‌زمان با عید سعید فطر، اقدام به رونمایی از سامانه افتتاح حساب غیر حضوری (آنلاین) کرده‌است.

 

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی، با راه‌‌اندازی این سامانه، متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به حضور در شعبه به‌صورت کاملا غیر حضوری از طریق اپلیکیشن «گردش پی» و مراجعه به بخش شباهنگ، در بانک گردشگری حساب باز کنند.

برای بهره‌مندی از این سرویس، کافی‌ست با مراجعه به سایت رسمی بانک گردشگری به نشانی www.tourismbank.ir ، وارد بخش «افتتاح حساب و احراز هویت آنلاین» شوند. در گام بعدی، اپلیکیشن گردش‌پی که در صفحه مذکور در دسترس است را دانلود و سپس اجرا کنید و در نهایت به بخش شباهنگ وارد شوید.

خاطر نشان می‌ شود؛ از آنجا که تمامی مراحل افتتاح حساب، از هر کجا و در هر زمان به‌صورت کاملا غیر حضوری صورت می‌گیرد، امکان بهره‌مندی از خدمات بانک گردشگری را برای مردم به‌ویژه در شهرهایی که با شعبه بانک فاصله دارند، تسهیل می‌کند.

اطلاعیه عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فجر انرژی خلیج فارس

شرکت فجر انرژی خلیج فارس اطلاعیه ای درباره عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام منتشر کرد .

 

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی، صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی خلیج فارس در نظر دارد که اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام شرکت فجر انرژی خلیج فارس (بفجر) را با هدف حمایت از سهام منتشر کند.

 

برای دریافت اطلاعیه روی لینک زیر کلیک کنید:

 

آگهی انتشار تبعی آگهی انتشار تبعی

عید فطر پاداش بندگان صالح خداوند است

اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به مشتریان، ذی نفعان و مجموعه کارکنان این بانک تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:


واپسین لحظات ماه مبارک رمضان سپری شده و ماه بهار قرآن که حیات و رویش دوباره روح و جان انسان است به پایان رسید و اکنون فرا رسیدن عید فطر را جشن می گیریم. عیدی که پاک ترین عید هاست و بندگان صالح خداوند با ایمان و اعتقاد راسخ به وعده الهی، پاداش یک ماه عبادت و شست و شوی جان در نهر پاک رمضان را دریافت می کنند.
عید فطر، تولد و برآمدن انسانی جدید از خاکستر خویش است. انسانی که در ماه بهار قرآن با دل سپردن به آیات الهی و بهره مندی از لحظات روحانی سحر، افطار و مناجات شب های قدر، هستی خود را می سوزاند تا انسانی نو متولد شود.
عید فطر، پایان موفقیت آمیز آزمون بزرگ الهی برای کسانی است که ازلحظه لحظه ماه نزول برکات آسمانی به خوبی بهره مند شده و از این آزمون سربلند بیرون آمده اند. بندگان خوب و صالح خدا که به فطرت خویش بازگشته و به ذات پروردگار متصل شده اند، این روز بزرگ را جشن می گیرند.
این عید سعید و فرخنده را به تمامی مشتریان گرامی، ذی نفعان و همکاران پرتلاش و دلسوز بانک رفاه کارگران که در این شرایط سخت شیوع بیماری کرونا و با آنکه میهمان حضرت دوست بودند، خدمت رسانی به هموطنان را ادامه دادند، تبریک و تهنیت گفته و بدون شک، اجر عظیم و بزرگ خدمت به هم نوعان – که در زمره بالاترین عبادت هاست - نزد خداوند سبحان محفوظ است و ذخیره و توشه ای گرانبها خواهد بود. سلامتی و توفیق همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.
اسماعیل لله گانی

صفحه1 از1439