26 ارديبهشت 1400
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

برگزاری جلسه گروه۲۴باحضور روسای IMF، بانک جهانی و ریاست دکتر همتی

01082جلسه گروه ۲۴ فردا با حضور روسای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی، وزرای اقتصاد و روسای بانک‌های مرکزی کشورهای عضو به ریاست دکتر همتی برگزار می‌شود.

همتی در یادداشتی در فضای مجازی: سال ۱۴۰۰ با ثبات‌تر از سال ۱۳۹۹ است

رئیس‌کل بانک مرکزی، در یادداشتی در فضای مجازی به تشریح اولویت‌های بانک مرکزی برای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ و اجرای عملی بیانات رهبر معظم انقلاب در ایام نوروز پرداخت.

FATF باعث شفافیت سیستم بانکی می‌شود

0987یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه اکثر تحریم هایی که از سوی آمریکا علیه اقتصاد ایران اعمال شد بحث نقل و انتقال پول است، اظهار کرد: پول در اقتصاد حکم خون را دارد که به هر بخشی نرسد دچار سکته می شود. عملا تحریم های آمریکا نیز معطوف به این محور است تا گردش اقتصادی نتواند به درستی انجام شود و بانک مرکزی و بانک ها با مشکل مواجه شوند.

بازار ارز دیجیتال خطرناک‌ترین بازار دنیاست

0832کارشناس بازار رمز ارز گفت: وود سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال خیلی خطرناک است، به خاطر اینکه شخص وارد جنگل تاریکی می‌شود بدون آنکه بداند این بازار چیست.

نتیجه مصوبه هدفمندی حاکم شدن سلایق مختلف است

0808یک عضو سابق کمیسیون اقتصادی گفت: مصوبه مجلس برای تامین بخشی از تنخواه منابع هدفمندی توسط بانک مرکزی، اختیارات دولت برای استفاده از منابع این بانک را افزایش می‌دهد و باعث دخیل شدن سلایق مختلف می‌شود.

خودتحریمی عدم پذیرش FATF مانعی در مسیر نظام بانکی

0710سال گذشته، دو لایحه برای الحاق به کنوانسیون‌های CFT و پالرمو پس از تصویب در مجلس و رد در شورای نگهبان، برای تصمیم‌گیری نهایی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاتکلیف ماند.

صفحه1 از186