09 فروردين 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

واریز بسته‌های حمایتی به حساب کارت یارانه

0519وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به واریز نقدی بسته‌های حمایتی برای اقشار کم درآمد، رقم این بسته‌ها را برای خانوارهای با حداقل جمعیت ۲۰۰ و حداکثر جمعیت ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

رییس جمهور: مشکلات اقتصادی در حال پیگیری است

0508حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از بخش پزشکی و درمانی کشور که کار بسیار عظیم و بزرگی را انجام دادند، تشکر کرد و گفت: گزارش اول جلسه، امیدوارکننده بود. یک بسیج عمومی انجام گرفته، کار و بررسی‌های خوبی در کشور انجام می‌گیرد، کنترل و چک خانواده‌ها که از طریق تلفن و یا فضای مجازی انجام می‌گیرد، بسیار ارزشمند است و ان شاءالله امیدواریم نتایج بسیار خوبی داشته باشد.

تجارت خارجی ایران به مرز ۸۰ میلیارد دلار رسید

0503آمارها نشان می‌دهد ارزش تجارت خارجی کشور در ۱۱ ماهه امسال ۷۸ میلیارد دلار بوده که ۳۸ میلیارد دلار آن به صادرات و حدود ۴۰ میلیارد دلار آن به واردات اختصاص داشته است.

زمان واریز حقوق اسفند و کمک بلاعوض

0487رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تا امشب ۲۴ هزار میلیارد تومان حقوق اسفند کارکنان را واریز خواهیم کرد.

آثار شیوع ویروس کرونا بر حوزه‌های اقتصادی

0486شیوع ویروس کرونا آثاری را بر حوزه‌های اقتصادی کشور خواهد داشت که لازم است با بررسی دقیق آن و اتخاذ راه‌کارهای مناسب تبعات منفی آن را کاهش داد.

حضور پررنگ بخش تعاون در مقابله با ویروس کرونا

0485با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت مشارکت همه بخش‌های اقتصادی جهت تامین ملزومات بهداشتی، اتاق تعاون ایران با کمک اتحادیه‌ها و تعاونی‌های زیر مجموعه خود در خط مقدم این اقدام ملی قرار گرفت.