05 آذر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده و کماکان لازم الاجراست

47معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده و همچنان لازم الاجراست.

تصویب ۱۲ تبصره از بودجه ۹۹ در جلسات هیات دولت

19سخنگوی دولت تصویب ۱۲ تبصره از لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور خبر داد و گفت:کاستن از بودجه جاری و هزینه‌های دولت و همچنین کاستن از رابطه بودجه جاری با نفت از مهمترین اهداف و رویکردهای دولت در بودجه ۱۴۰۰ است.

۳ راهکار کنترل نقدینگی و کاهش تورم

18یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه نقدینگی به خودی خود بد نیست، گفت: نقدینگی می‌تواند باعث رونق تولید شود اما به شرطی که به اندازه‌ای که نقدینگی داریم به همان اندازه رشد تولید داشته باشیم.

آغاز ثبت نام وام یک میلیون تومانی از امروز

17ثبت نام دریافت وام بلاعوض یک میلیون تومانی معیشتی برای سرپرست خانوار از امروز آغاز شد و تا سه‌شنبه ۱۱ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

بسته حمایتی جدید سازمان مالیاتی در حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا

12رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، با توجه به اعمال محدودیت های شدید و تعطیل الزامی برخی کسب و کارها در برخی شهرهای دارای وضعیت نارنجی و قرمز، از تصویب و اجرای بسته جدید مالیاتی در حمایت از مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد.

۳ راهکار کنترل نقدینگی و کاهش تورم

10یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه نقدینگی به خودی خود بد نیست، گفت: نقدینگی می‌تواند باعث رونق تولید شود اما به شرطی که به اندازه‌ای که نقدینگی داریم به همان اندازه رشد تولید داشته باشیم.

صفحه1 از121