11 اسفند 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

رئیس قوه قضاییه: ابومهدی المهندس و حاج قاسم سلیمانی قهرمانان مبارزه با تروریسم هستند

0491آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه، صبح سه شنبه در همایش بین المللی مطالبات حقوقی-بین المللی دفاع مقدس اظهار کرد: کار پژوهشی نسبت به دفاع مقدس یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، قرائت‌هایی که ممکن است نسبت به این حرکت عظیم انجام شود ایجاب می‌کند دست اندرکاران این حادثه عظیم را قرائت کنند.

جزییات تست انسانی واکسن تزریقی_استنشاقی کووپارس

0490مسئول انجام مطالعه بالینی واکسن پروتئین نوترکیب رازی گفت: امید می‌رود با ارائه مجوز، پیش از آغاز سال ۱۴۰۰ فاز اول مطالعات بالینی واکسن بر ۱۳۳ نفر شروع شود.

در حاشیه نشست گسترش تعاملات ایران ‌و آلمان صورت گرفت؛ رونمایی از «لینکدین ایرانی»

1053شبکه اجتماعی «لینکدین ایرانی» همزمان با اعلام راهکارهای گسترش تعاملات ایران‌وآلمان در حوزه فنی‌وحرفه‌ای و تسهیل ارتباط نیروی‌کار بین دو کشور ایران‌ و آلمان به طور رسمی رونمایی شد.

برگزاری سومین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنایع فلزات غیرآهنی

985سومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

عبدی مدیر امور نظارت و برنامه‌ریزی شرکت ملی مس: ایران دارای دو کمربند مس است

ذخایر ایران با توجه به اقداماتی که طی سال اخیر در کشور انجام شده است؛ سبب شده جایگاه ایران به هفتمین کشور دنیا ارتقا یابد.

زرندی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت: لازمه ثبات در اقتصاد؛ نگاه ویژه به برخی از صنایع است

986حوزه صنایع معدنی در ایام تحریم همچنان با رشد مواجه بوده است و در مجموع شاهد رشد بسیار خوبی بود و تاب‌آوری داشته‌ است.