05 آذر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

تخصیص بودجه ویژه تحقق چرخه بهره‌وری در دستگاه‌ها در سالجاری

003076رئیس سازمان ملی بهره‌وری در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌های جمعی در خصوص تصویب آئین‌‌نامه اجرایی بند «د» تبصره ۲۱ قانون بودجه ۹۹ گفت: آئین‌‌نامه مذکور تقریبا از اردیبهشت ماه سالجاری برای تصویب در هیأت‌‌دولت به سازمان اداری‌واستخدامی کشور ارسال شد، اما با توجه به تعدد بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های موجود؛ در نهایت این آئین‌نامه در نیمه شهریور ماه به تصویب هیأت‌دولت رسید.

آزمایشگاه مدیریت، پدیده ای نوین برای ایجاد محیط‌های کم ریسک

002588در دومین کنفرانس بین المللی نو آوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد که روز گذشته در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد شاهد برگزاری پنل تخصصی با عنوان آزمایشگاه مدیریت بودیم که در آن به موضوعی جدید در حوزه مدیریت با عنوان آزمایشگاه مدیریت پرداخته شد.

مصداق شکست بازار در اقتصادهای جهانی متفاوت است

002587دومین کنفرانس بین المللی نو آوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و در حاشیه آن پنل تخصصی با عنوان زنجیره ارزش ساز راهبردی (حلقه های مفقوده رویکردهای تجمیع تقاضا تجمبع منابع تجمیع قابلیت و تجمیع ظرفیت) برپا شد.

نو آوری و کارآفرینی نیازمند زیرساخت‌های فرهنگی است

002586در دومین کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد که در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، مدیرعامل این سازمان با اشاره به اینکه فرهنگ آموختنی است و برخی از همچون نوآوری و کارآفرینی و... مقوله هایی هستند که با زیرساخت های فرهنگی در باید در سنین پایین آموزش داده شود، به معرفی انواع نو آوری پرداخته و معتقد بود که اکنون زمان افول نو آوری بزرگ رادیکال و جایگزینی ظهور نوآوری خدمت افزاست.

تجلیل مدیرعامل پست ‌بانک‌ ایران از تلاشگران شبکه ‌بانکی کشور

001455مدیرعامل پست‌بانک‌ایران ضمن گرامیداشت هفته بانکداری اسلامی، طی پیامی از تلاشگران شبکه‌ بانکی کشور به ویژه کارکنان و کارگزاران این بانک تجلیل کرد.

پیام تبریک مدیرعامل بانک سینا به مناسبت هفته بانکداری اسلامی

002403مدیرعامل بانک سینا در پیامی فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی را به کارکنان شریف نظام بانکی و فعالان عرصه اقتصادی کشور تبریک گفت.