11 اسفند 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

عضو هیات مدیره و معاون تولید و بهره‌برداری ایرانول: 5 پروژه توسعه‌ای در سال 1400 آغاز می شود

0652احسان مجتهدی معاون تولید و بهره برداری شرکت نفت ایرانول عملکرد یک ساله این شرکت را در حوزه تولید، بهره برداری و پروژه ها تشریح کرد و از آغاز 5 پروژه بزرگ توسعه ای در سال 1400 در این شرکت خبر داد .

میدوک رکورد زد

0644در سال جهش تولید با تلاش و کوشش حداکثری پرسنل سخت‌کوش صنعت مس رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک با 25 درصد افزایش نسبت به رکورد قبلی در دی ماه 1399 شکسته شد.

پیشگامی فولاد خراسان در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شایسته قدردانی است

0641حجه الاسلام فتوحی، در بازدید از مجتمع فولاد خراسان با بیان این که در جریان کمک‌های انسان‌دوستانه مجتمع فولاد خراسان در مقابله با تبعات همه‌گیری کرونا و سایر خدمات اجتماعی این قطب بزرگ صنعت استان هستم، افزود: اقدامات ارزشمند این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی خود، کمک شایانی به کاهش معضلات اجتماعی کرده است.

برداشت یك درصدی فولاد مباركه از زاینده رود

0624رئیس مشترکین درآمد شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: فولاد مبارکه با افزایش بیش از سه برابری تولید، یک درصد از آب رودخانه را برداشت می کندو این میزان مصرف آب در بین تولیدکنندگان فولاد داخلی و خارجی یک شاخص و الگو محسوب می شود.

بهره برداری از خط جدید اکسیژن و کوره ذوب ۲۰ تنی در شرکت آریان فولاد

0614خط جدید اکسیژن و کوره ذوب 20 تنی شرکت آریان‎فولاد با سرمایه‌گذاری بیش از 29 میلیون دلار و 35 میلیارد تومان از محل منابع داخلی این شرکت با حضور مهندس رزم‌ حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهندس وجیهه اله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و اعضای کمیسیون صنایع مجلس ظهر امروز به بهره‌برداری رسید.

معاون فروش شرکت نفت ایرانول خبرداد: تغییر سبد فروش به نفع محصولات با کیفیت

0599معاون فروش شرکت نفت ایرانول از افزایش تولید و فروش روغن هایی با سطح کیفی بالا در سال جاری خبر داد.

صفحه1 از277