05 مهر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

ضیغمی: تامین پایدار آب برای توسعه صنایع معدنی جنوب شرق با پروژه ملی انتقال آب خلیج‌فارس

003014«حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «بهروز رحمتی»، معاون توسعه و اکتشافات شرکت مس و «ایوب باباسالاری»، مدیر امور فروش و بازاریابی شرکت از پروژه ملی انتقال آب خلیج‌فارس، پروژه احداث زیرساخت‌های انتقال اسید سولفوریک و مجموعه انبارها و محصولات شرکت مس واقع در بندر شهید رجایی استان هرمزگان بازدید کردند.

رتبه برتر آزمایشگاه پتروشیمی پارس در رقابت‌های بین‌المللی

003011به گزارش بورس و بانك و به نقل از روابط عمومي، آزمایشگاه شرکت پتروشیمی پارس بار دیگر در رقابت بین المللی آزمون مهارت تخصصی نمونه گاز طبیعی بین ۷۱ آزمایشگاه از ۳۵ کشور دنیا بعنوان تنها آزمایشگاه شرکت کننده از میهن اسلامی با ارزیابی شاخص آماری z از موسسه iis هلند موفق به کسب رتبه Excellent گردید.

کسب بیشترین ارزش تاریخی بازار سهام توسط شرکت مس در سال جاری

002996«عبدالرضا برهانی‌نژاد»، با بیان این‌که عملکرد شرکت در سال‌های اخیر همواره در حال رشد و ثبت رکوردهای تاریخی بوده و این روند به مدد تلاش‌ها و توجهات دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت مس در حال تکرار است، گفت: در حال حاضر بازدهی فملی از ابتدای سال جاری 339 درصد و ارزش بازار آن 3.130.218 میلیارد ریال ( معادل 313.000 میلیارد تومان) است.

اشتغال ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تکمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت گفت: ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام است که اشتغال مستقیم ۸۵۰۰ نفری را در پی دارد.

مديرعامل فولادخراسان به عضويت كارگروه نظارت بر بازار بورس درآمد

002981کسری غفوری، مدیرعامل فولاد خراسان طی حكمی از سوی معاون وزير صمت به عنوان عضو كارگروه نظارت بر بازار بورس این وزارتخانه منصوب شد

پیام تبریک مدیر عامل فولاد هرمزگان در پی‌کسب رکورد ماهیانه تولید

002980مدیر عامل فولاد هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کسب رکورد ماهیانه تولید را به همکاران خود تبریک و اظهار امیدواری کرد، این شرکت با همت و‌تلاش، همچنان در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام بردارد. 

صفحه1 از165