22 تیر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس به مناسبت درگذشتِ مهندس حسین صباغ

مسعود حسنی، طی پیامی درگذشت مرحوم حسین صباغ، مدیرعامل فقید صنایع پتروشیمی کرمانشاه را تسلیت گفت.

فولاد خراسان با کسب بیشترین امتیاز، واحد نمونه استان شد

شرکت مجتمع فولاد خراسان با کسب بیشترین امتیاز بر اساس عملکرد سال 1398 به عنوان واحد نمونه استانی منتخب شد.

معرفی HSE پتروشیمی کارون به عنوان واحد نمونه سال

رئیس اداره HSE شرکت پتروشیمی کارون از انتخاب واحد HSE این مجتمع به عنوان واحد نمونه در سال ۹۸ خبر داد و گفت کاهش حوادث کارگاهی به میزان ۴۵ درصد و اقدامات انجام‌شده در خصوص تولید بیش از ۶ میلیون لیتر آب‌ژاول در زمان پاندمی کرونا از دلایل این انتخاب اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بندر امام خمینی است. 

خیز سمگا برای تصاحب 30 درصد (وگردش)

در حالی که درسال گذشته سود سمگا از خرید و فروش های بورسی خود حدود ۲۰ میلیارد تومان بوده، این رقم تنها در 3.5 ماه سال جاری بیش از ۷۵ میلیارد برآورد می شود و بر این اساس سمگا موفق شده بیش از 40 درصد کل درآمد سال گذشته را از محل خرید و فروش سهام طی تنها3.5 ماه درآمد کسب کند.

مدیر عامل چادرملو : عرضه سنگ آهن و فـرآورده های فولادی در بورس کالا، منطقی ترین شیوه کشف قیمت است

001279مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفت و گویی با ما با اشاره به اینکه در سال گذشته نیز قیمت های سنگ آهن کنسانتره و گندله همانند سالهای قبل همچنان تابعی از میانگین قیمت فروش شمش فولاد خوزستان بوده است گفت: نوسانات قیمت های جهانی سنگ آهن و گندله تأثیر با اهمیتی در قیمت های فروش محصولات فوق نداشته است و فقط افزایش یا کاهش قیمت های شمش فولاد خوزستان، در قیمت های فروش محصولات فوق تأثیر داشته است.

رشد سودآوری پتروشیمی‌ها در نوسان‌های بازار ارز

001270مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری اهداف گفت: با توجه به اینکه بخش عمده بازار شرکت‌های پتروشیمی صادراتی است افزایش قیمت دلار سبب افزایش سودآوری و ارزش جایگزین آنها می‌شود.

صفحه1 از107