05 آذر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

افزایش توان نقدشوندگی؛ نمایش قدرت و عزم «پتروشیمی پارس»

45باتوجه به اینکه حجم کل فروش محصولات «پتروشیمی پارس» در ۶ ماهه نخست سال جاری حدود یک میلیون و ۹۴۸ هزار تن است، درآمد حاصل از فروش ۹۴.۵ هزار میلیارد ریالی برای پارس به ثبت رسید.

تولید بیش از ۲.۵ میلیون تنی فولاد خراسان تا پایان آبان ماه

44بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید دو میلیون و ۵۴۸ هزار و ۸۱۵ تن محصول از سوی شرکت فولاد خراسان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه است.

اهداء لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس

با اهداء لوح تقدیر از تلاشهای شرکت پتروشیمی پارس در زمینه ارتقاء سطح دانش محیط زیستی در استان بوشهر و اشاعه و ترویج فرهنگ آن با اجرای طرح آموزشی محیط یار قدردانی شد.

تقدیر بهزیستی از مدیرعامل پتروشیمی شازند

43خانم دکتر امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی به اتفاق هیات همراه روز دوشنبه 3 آذر ماه با حضور در مجتمع پتروشیمی شازند ضمن دیدار و گفت و گو با مهندس ولدخانی، به پاس همکاری و همیاری های ارزشمند وی، لوح سپاسی به مدیرعامل پتروشیمی شازند اهدا نمود.

در سال جهش تولید؛شرکت کود شیمیایی اوره آمونیاک لردگان، ششم آذرماه رسما افتتاح می‌شود

42شرکت پتروشیمی اوره، آمونیاک لردگان که دوران بهره‌برداری آزمایشی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته، پنجشنبه ششم آذر ماه توسط رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود.

ثبت فروش بی‌سابقه بیش از 23 هزار میلیارد تومانی برای اولین‌بار در تاریخ شرکت مس

41دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: کل فروش شرکت مس تا پایان آبان‌ماه سال جاری با همت و تلاش تمامی پرسنل صنعت مس به عدد 23 هزار و 85 میلیارد تومان رسید. به گفته سعدمحمدی کل فروش سال گذشته شرکت مس برابر با 22 هزار و 700 میلیارد تومان بود در حالی که شرکت مس در هشت‌ماه سال 99 موفق به فروش بیش از 23 هزار میلیارد تومان شد.

صفحه1 از204