11 اسفند 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

پذیرش 57 شرکت در فرابورس از آغاز سال تا کنون

0650مدیر پذیرش فرابورس ایران در خصوص آخرین وضعیت پذیرش شرکت‌ها در فرابورس با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون 408 پرونده ‏متقاضی پذیرش بررسی شده است، گفت: از آغاز سال 99 در فرابورس ایران 57 شرکت پذیرش و 22 شرکت درج شده‌اند.

ایران در همایش «بورس ۱۴۰۰»

0625همایش ملی چشم‌انداز بورس در سال ۱۴۰۰ با بررسی اقتصاد ایران، بازار مسکن، طلا، کالا، رمز ارزها و سهام روز ۱۷ اسفند به دو شکل حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

بیش واکنش‌ها دلیل عمده اتفاقات در بازار سرمایه

0617یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بیش واکنشی یکی از ناهنجاری‌های قابل مشاهده در بازار سرمایه است، که پیامدهای مخربی از جمله عدم کارایی بازار را به دنبال دارد.

کفه تحولات آینده به نفع بازار سرمایه است

0616بازار دیر یا زود از حوزه هیجان خارج خواهد شد؛ در سال آینده طی ۴ماه اول سال ، انتخابات و تقسیم سود شرکت ها را خواهیم داشت و پس از آن نتیجه انتخابات و تورم، بازار را به نقطه امسال باز می گرداند.

دعوت از فولادی ها برای استفاده از ابزارهای مالی بورس کالا

0586رضا محتشمی پور قائم مقام بورس کالای ایران در میزگرد تخصصی "ارتباط دو سویه بازار سرمایه و ارکان چرخه فولاد، فرصت ها و تهدیدها" در یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن، ظرفیت های ابزارهای مالی بورس کالا برای صنایع و به طور خاص صنعت فولاد را تشریح کرد.

صالح آبادی مطرح کرد؛ قیمت‌گذاری، آفت بزرگ اقتصاد ایران

0495علی صالح آبادی رییس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار معتقد است که رویکرد قیمت‌گذاری دستوری به آفتی بزرگ در اقتصاد کشور تبدیل شده که هیچ نفع و اثر مثبتی نیز برای مردم نداشته است. به گفته صالح آبادی در حوزه تنظیم بازارها بهتر است اقدامی انجام شود که تا حد امکان کالاها در بورس کالا عرضه شوند تا هم شفافیت و امکان نظارت بر بازار فراهم شود و هم قیمت‌گذاری دستوری کنار رود.

صفحه1 از337