09 فروردين 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

پویش مردمی بازارسرمایه ایران برای همیاری با جامعه بهداشت ‌و درمان کشور کلید خورد

0524با مصوبه اخیر هیات‌‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور مساعدت بازار سرمايه در زمينه تامين منابع جهت تشخیص، پیشگیری و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، وجوه جمع‌آوری‌شده از اوراق گواهی نیکوکاری در دو نماد «کرونا۱» و «کرونا۲» در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار می‌گیرد.

سهامداران به کمپین مقابله با کرونا بپیوندید

0523 مدیرعامل فرابورس ایران با اعلام ایجاد دو نماد “کرونا۱” و “کرونا۲” به منظور جمع‌آوری وجوه برای جبران بخشی از هزینه‌های ناشی از شیوع ویروس کوید۱۹ در کشور گفت: با راهنمایی رئیس محترم سازمان بورس و انجام هماهنگی‌های لازم با وزارت بهداشت برای نخستین‌بار قرار است به کمک ظرفیت‌های کرادفاندینگ در بستر بازار سرمایه و رونمایی از یک پروژه تامین مالی جمعی همگام با سایر نهادها و ارگان‌های درگیر این ماجرا، وظیفه خود را به عنوان یک عضو از جامعه اقتصادی کشور ایفا کنیم.

فرآیند «بررسی تاییدیه امنیتی سازمان بورس» برای استارتاپ‌ها تسهیل می‌شود

0507رشد فزاینده مخاطبین بازار سرمایه و توسعه زیرساخت‌ها و سامانه‌های فناوری اطلاعات آن که نقش بسزایی در سهولت و کارآمدی ارائه خدمات به فعالان بازار سرمایه داشته است، ضرورت اهتمام هر چه بیشتر به مقوله امنیت سایبری و امنیت اطلاعات را نمایان می‌سازد. در این راستا، سازمان بورس و اوراق بهادار از سال ۱۳۹۵ به طور خاص با ایجاد مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه (مکنا) با هدف ارتقاء سطح امنیت در سامانه‌ها و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات بازار سرمایه و حفاظت از منافع سرمایه‌گذاران در برابر تهدیدات امنیتی گامی مهم در ساماندهی وضعیت امنیت اطلاعات بازار سرمایه برداشته است.

ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا به سازمان بورس

0504مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص نحوه برگزاری مجامع عمومی به سازمان بورس ابلاغ شد.

در آخرین جلسه کمیته فقهی بورس در سال ۹۸ چه گذشت؟

0492دبیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار، جزئیات و مصوبات آخرین جلسه کمیته فقهی بورس در سال ۹۸ را تشریح کرد .

استقبال از نخستین اوراق مرابحه عام دولت در بازار سرمایه

0490با اتمام پذیره‌نویسی نخستین اوراق مرابحه عام دولت ایران در فرابورس طی یک روز کاری، تامین مالی ۱۱۰ هزار میلیارد ریالی دولت از درگاه فرابورس محقق شد.

صفحه1 از184