05 مهر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

مجلس مصمم به حمایت از بازار سرمایه است

002654رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت بازار سرمایه در جلسه غیرعلنی امروز گفت به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.

دو تصمیم جدید دولت برای حمایت از بورس

002560سخنگوی دولت از برنامه حمایتی جدید دولت از بورس با تخصیص یک درصد از دارایی صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه و حداکثر همکاری حقوقی ها و برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بورس خبر داد.

حمایت رییس جمهور از اقدامات وزیر راه برای عرضه املاک در بورس کالا

002522در آخرین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، رییس جمهور از اقدامات وزیر راه و شهرسازی در حوزه عرضه املاک در بورس، حمایت و بر لزوم بهره‌گیری از شیوه‌های مختلف مشارکت مردم در تامین مالی پروژه های تولید مسکن از طریق بورس تاکید کرد.

وزير اقتصاد: نباید با برخی اظهارنظرها بازارسرمایه را خدشه دار کرد

002476وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بازار سرمایه باید حرفه‌ای اداره و از مداخلات و اظهار نظرهای سیاسی، پرهیز شود.

بررسی دغدغه‌های همکاران شرکت عملیات غیرصنعتی و ارائه گزارش عملکرد در حوزه منابع‌انسانی

002309جلسه‌ای پیرامون بررسی مشکلات و دغدغه‌های همکاران و تشریح عملکرد شرکت عملیات غیرصنعتی در حوزه منابع‌‌انسانی و معیشت نیروها با حضور مدیرعامل این شرکت؛ تعدادی از کارکنان و اعضای هیات‌‌‌رئیسه این مجموعه در فرهنگسرای فردوسی برگزار شد.

پیوند اقتصاد کشور به تحولات خارجی خطای راهبردی است

002259حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت هفته‌ دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.