17 بهمن 1401
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
B-Admin

B-Admin

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران و کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش بورس و بانک و به نقل ازروابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم حجت‌الاسلام لطف‌الله ثقفی، مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران؛ یاسر مرادی، رئیس هیات‌مدیره؛ منصور شیخ‌الاسلامی، مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات؛ محمدباقر عباسی‌نژاد، مدیرامور بازرسی بانک صادرات ایران و محسن دباغ، مدیر شعب استان خراسان‌رضوی حضور داشتند.
در این همایش رئیس هیات‌‍مدیره بانک صادرات ایران ضمن تجلیل از خانواده شهدای این بانک با بیان این که نظام جمهوری اسلامی ایران امروز مظلوم‌تر از همیشه است، اظهار کرد: در اولین گام ما مسئولان، باید از جایگاه فعلی خود برای خدمت بی‌منت به توده مردم کمال استفاده را برده و کوچکترین سوءاستفاده‌ای نداشته باشیم.
یاسر مرادی از حسن خلق و سعه صدر در برخورد با منتقدین به عنوان دومین اقدام ضروری برای مظلومیت‌زدایی از چهره نظام جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: تنها در صورتی که اخلاق حسنه و تخصص لازم را داشته باشیم، می‌توانیم به سمت جهاد تبیین برویم و مشکلات کشور و راه‌حل‌های آنها را برای مردم بازگو کنیم.
دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با تقدیر و تجلیل از پدر شهید آرمان علی‌وردی و تقدیر از زحمات رضا صدیق فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج این بانک به پایان رسید.

پنج شنبه, 13 بهمن 1401 ساعت 19:51

تندیس زرین به بانک کارآفرین اعطا شد

بانک کارآفرین موفق به کسب عالی‌ترین نشان شفافیت مالی با عنوان «تندیس زرین» از سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران روز سه‌شنبه ۱۱ بهمن‌ماه سال جاری با حضور نماینده‌‌های بانک‌ها، شرکت‌های مالی، بنگاه‌های تولیدی و … در سالن اجلاس سران برگزار شد و طی آن بانک کارآفرین با توجه به ثبت و تداوم عملکرد مطلوب و شایسته در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی و اقتصادی موفق به دریافت تندیس زرین شد.

بانک کارآفرین که در دوره دوازدهم این رویداد هم موفق به کسب تندیس سیمین شده بود، طی سال‌های اخیر در راستای شفافیت مالی عملکرد قابل توجهی داشته است به نحوی که تیرماه امسال نیز در پی ارتقای شفافیت و اجرای اصلاحات فنی و حرفه‌ای در صورت‌های مالی خود توانست «گزارش مقبول حسابرسی» از بازرسان و ناظران قانونی دریافت و کسب ارزشمند‌ترین رتبه کیفیت گزارش مالی را به کارنامه خود اضافه کند.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ به شکل سالانه در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه برگزار می‌شود و حمایت از مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها از جمله اهداف عمده آن معرفی شده است. با احتساب دوره سیزدهم، بانک کارآفرین تاکنون یک تندیس زرین، ۲ تندیس سیمین و ۴ تندیس بلورین از این رویداد کشوری کسب کرده است.

با حکم مدیرعامل بانک، دکتر رضا راضی‌زاده به عنوان سرپرست معاونت امور مالی و مجامع بانک کارآفرین معرفی شد.

به گزارش بورس و بانک و به‌ نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ طی مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و جمعی از مدیران و همکاران بانک، از تلاش‌های فرشاد محمد پور قدردانی شد و رضا راضی زاده به عنوان سرپرست معاونت امور مالی و مجامع معرفی شد.

پیش از این فرشاد محمدپور، عضو موظف هیئت مدیره و معاون مدیرعامل بانک کارآفرین در امور مالی و مجامع بود که با حکم محمدرضا فرزین، به بدنه مدیریت بانک مرکزی اضافه شد تا به این ترتیب معاونت امور مالی و مجامع بانک کارآفرین با تغییر در صندلی مدیریت خود رو به رو شود.

پروژه انتقال برق ۲۳۰ کیلو ولت زاهدان به میرجاوه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو دردهه فجر افتتاح شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران؛ این پروژه که با تسهیلات ۷۸۰ میلیارد ریالی شعبه زاهدان بانک توسعه صادرات تامین مالی شده است، حدودا ۱۵۰ کیلومتر بوده و در مدت ۱۳ ماه تکمیل شده است.
شهرستان میرجاوه در مرز ایران با پاکستان واقع شده و بخش زیادی از صادرات و واردات بین دو کشور از مرز و گمرک میرجاوه انجام می شود.
صادرات برق به پاکستان با تکمیل این خط انتقال افزایش یافته و یکی از مهمترین زیرساخت های مورد نیاز برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه نیز فراهم شده است.

با حضور جمعی از معاونین و مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مراسم معارفه مدیران جدید سرمایه‎انسانی، خدمات و تشریفات و مشاور امور سرمایه انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ؛ در این مراسم آقای داریوش شمس به سمت سرپرست سرمایه انسانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس معرفی و از خدمات و تلاش‌های چند ساله ابوالفضل عزیزی قدردانی شد.
با قدردانی از زحمات آقای سهیل پورگنجی، آقای مهدی عسگری به سمت سرپرست خدمات، تشریفات و رویدادهای گروه معرفی شد.
در این مراسم همچنین آقای ابوالفضل عزیزی به عنوان مشاور در امور سرمایه انسانی معرفی شد.
در مراسم معارفه مدیران جدید، معاونین شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کارکنان گروه و اهمیت و جایگاه منابع انسانی در توسعه برنامه‌های مختلف تاکید کردند

شرکت فجر انرژی خلیج فارس به عنوان اولین شرکت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی توانست تندیس زرین ملی مدیریت مالی را کسب کند.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس؛ سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور مدیران مالی و ملی در سالن سران کشور‌های اسلامی تهران برگزار شد.

در ارزیابی انجام شده از شرکت ها حدود ۳۶ معیار کلی در نظر گرفته شده که فجر با کسب بالاترین امتیازها بر اساس روند ۴ساله خود توانسته به تندیس زرین دست پیدا کند.

انطباق گزارشات مالی ارسالی به ذینفعان با استانداردهای حسابداری و قانون تجارت، مدیریت دارایی‌ها و وصول مطالبات، ارسال به موقع و شفاف اطلاعات مهم و موثر در قیمت بازار سهم کدال بورس از جمله نرخ‌های فروش محصولات از شاخص‌های اصلی این ارزیابی است.

شرکت کنندگان در جایزه ملی مدیریت مالی بر اساس امتیاز کسب شده به ۷ سطح، تقدیرنامه، گواهینامه یک ستاره، گواهینامه دوستاره، گواهینامه سه ستاره، تندیس بلورین، تندیس سیمین و تندیس زرین دسته‌بندی شده که شرکت فجر انرژی خلیج فارس توانسته با کسب بالاترین امتیاز به بالاترین سطح دست پیدا کند.
لازم به ذکر است که شرکت فجر برای پنجمین بار است که موفق به حضور در این همایش شده و در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت جایزه تندیس سیمین شده است.

سازمان تأمین‌ اجتماعی اعلام کرد: حوالی ظهر امروز، پنج‌شنبه سیزدهم بهمن‌ماه، پیامکی به تعدادی از شماره‌های تلفن همراه ارسال‌شده که در آن با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین‌ اجتماعی، ادعا شده این سازمان قصد دارد از ابتدای یارانه‌ها را تقلیل دهد.

به کزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عومی سازمان تامین اجتماعی ؛در پی ارسال پیامکی جعلی با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین‌ اجتماعی در ظهر روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه به تعدادی از مردم، سازمان تأمین‌ اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد این پیامک ارتباطی با سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ‌پردازی است.

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است: حوالی ظهر روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه، پیامکی به تعدادی از شماره‌های تلفن همراه ارسال شده که در آن با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین‌ اجتماعی، ادعا گردیده این سازمان قصد دارد از ابتدای سال آینده، یارانه‌ها را تقلیل دهد. به اطلاع می‌رساند این پیامک ارتباطی با سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ‌پردازی است.

پنج شنبه, 13 بهمن 1401 ساعت 19:55

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با هدف همراهی زلزله‌زدگان منطقه شمالغرب کشور، تعداد 753 دستگاه بخاری برقی و یک محموله شامل اقلام خوراکی را به منطقه زلزله‌زده خوی ارسال کرد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای مسوولیت های اجتماعی خود و کمک رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی، اقدام به ارسال 753 دستگاه بخاری برقی و یک محموله شامل اقلام خوراکی جهت تهیه غذا به این منطقه کرد.

خوی که به شهر گل های آفتابگردان شهرت دارد و از قدیمی ترین مراکز تمدن در شمالغرب ایران است، در شامگاه شنبه 8 بهمن 1401 با زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر مواجه شد.

در پی این حادثه و براساس برآوردهای حاصل از واحدهای مدیریت بحران، 70 روستا متحمل آثار زلزله و برخی واحدهای مسکونی با خسارت هایی از 20 تا 50 درصد مواجه شد.

گفتنی است همراه اول با توجه به شرایط حاکم بر این منطقه از جمله سردسیری بودن و برودت هوا، این محموله حمایتی را به قصد همراهی با هموطنان حادثه دیده شمالغرب کشور و در راستای فعالیت های بشردوستانه خود ارسال کرده است.

همراه اول به مناسبت گرامیداشت روز پدر از طراحی و پیاده‌سازی بسته‌های ویژه اینترنت، مکالمه و ترکیبی مختص تمامی مشترکان خود خبر داد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل ازاداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع) و گرامیداشت «روز پدر»، بسته های متنوعی را برای تمامی مشترکان خود تدارک دیده است.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور این بسته ها را در سه نوع «مکالمه 3 روزه»، «دیتای 3 روزه» و «ترکیبی 3 روزه» و با قیمت های ویژه طراحی و پیاده سازی کرده است.  متقاضیان می توانند از 13 تا 15 بهمن 1401 اقدام به خرید و فعالسازی این بسته ها کنند.

بسته های «مکالمه» با 300 دقیقه مکالمه، «اینترنت» با 1.5 گیگابایت حجم و «ترکیبی» با 2 گیگابایت حجم اینترنت و 200 دقیقه مکالمه به ترتیب با قیمت های ویژه 3، 6 و 9 هزار تومان قابل خرید و فعالسازی توسط تمامی مشترکان همراه اول از طریق کد دستوری است.

مشترکانی که علاقه مند به استعلام و خرید این بسته ها از طریق کد دستوری هستند، می توانند «ستاره 100 ستاره 67 مربع» را شماره گیری و یکی از بسته های روز پدر را خریداری کنند.

میزان خسارت پرداختی صندوق تامین خسارت های بدنی به زیان دیدگان ناشی از حوادث رانندگی که مسببین آنها فاقد بیمه نامه شخص ثالث بوده اند، در سال ۱۴۰۰ به بالاترین میزان در چند سال اخیر، یعنی ۱۲۵۴ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی ؛ آمار و اطلاعات منتشر شده در مورد پرداخت خسارت به زیان دیدگان ناشی از حوادث رانندگی وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث نشان می دهد که میزان پرداختی ها در خصوص این وسایل نقلیه، به بیشترین میزان در مقایسه با ۵ سال اخیر رسیده است.

بر اساس این گزارش، پرداخت خسارت به این گروه از زیان دیدگان حوادث رانندگی در سال ۱۳۹۹، مبلغ ۷۸۶ میلیارد تومان و در ۶ ماهه سال ۱۴۰۱ ۳۸۹ میلیارد تومان بوده است.

صفحه1 از3041