12 مهر 1401
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

مهیا شدن فرصت‌های خوب برای بیمه های مستمری بیمه بازرگانی

سرپرست مدیریت بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون به معضلات صندوق های بازنشستگی اشاره کرد و گفت که فرصت مناسبی برای شرکت های بیمه ای مهیا شده تا در رشته بیمه عمر و زندگی جایگاه خود را پیدا کنند.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، “محمدحسین یوسفی”سرپرست مدیریت بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون گفت: سالمندی جمعیت در جامعه کاملا مشهود است و به همین دلیل هم دولت سیاست هایی را برای فرزند آوری در پیش گرفته است.

بنابر آمار رسمی، میانگین سنی جمعیت ایران حدود ۱۰ سال افزایش یافته و گفته می شود که سالمندی در ۲۰ سال آینده به ۲ برابر خواهد رسید.

به اعتقادی مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون، کشورهایی که از نیروهای جوان تری برخوردار هستند به دلیل چابک تر بودن، پروژه ها را به راحتی انجام می دهند واین نیروهای جوان و فعال برای آنها یک قدرت محسوب می شود.

وی،به چالش ها ومعضلات صندوق های بازنشستگی براثر سالمندی جمعیت اشاره کرد و افزود:سال گذشته ریاست جمهوری دستور دادند که شرکت های بیمه به فکر کمک به صندوق های بازنشستگی و یا ایجاد صندوق های جدید برای مساله سالمندی باشند.

یوسفی، بیان کرد: با توجه به تورم، رقم نهایی صندوق های بازنشستگی جوابگوی معاش خانواده ها نخواهد بود و در این بین شرکت های بیمه ای بازرگانی می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

سرپرست مدیریت بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون اظهارداشت: شرکت های بیمه ای بازرگانی به خصوص شرکت هایی که در رشته بیمه های عمر، سرمایه گذاری کرده اند باید جای خود را پیدا کنند و درحال حاضر فرصت مناسبی برای بیمه گران فراهم است.

یوسفی معتقد است که باتوجه به حمایت های دولت و بیمه مرکزی در بخش صندوق های بازنشستگی و بیمه های مستمری ، در سالهای آتی خبرهای خوبی در این زمینه شنیده خواهد شد.

اعطای تسهیلات بانکی بدون ضامن و غیرحضوری با فرابیمه «ما»

قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه «ما» خبر داد: در راستای تفاهم نامه امضا شده با قریب به 9000 دفتر پیشخوان در سراسر کشور، فرابیمه ما بر مبنای ارایه تسهیلات بانکی بدون ضامن تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه ما ؛  مهدیه نعیم حسنی در آیین رونمایی از سامانه هوشمند خدمات بیمه گفت: اعطای تسهیلات بانکی بدون ضامن بر مبنای پلتفرم فرابیمه، بر اساس امضای دیجیتال و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان، انجام خواهد شد.

اعطای تسهیلات بانکی بدون ضامن و غیرحضوری با فرابیمه «ما»

قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه «ما» خبر داد: در راستای تفاهم نامه امضا شده با قریب به 9000 دفتر پیشخوان در سراسر کشور، فرابیمه ما بر مبنای ارایه تسهیلات بانکی بدون ضامن تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه ما ؛  مهدیه نعیم حسنی در آیین رونمایی از سامانه هوشمند خدمات بیمه گفت: اعطای تسهیلات بانکی بدون ضامن بر مبنای پلتفرم فرابیمه، بر اساس امضای دیجیتال و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان، انجام خواهد شد.

بیمه البرز در پویش “همه حاضر” مشارکت کرد

شرکت بیمه البرز در حاشیه سفر به جزیره قشم و افتتاح شعبه جدید در این منطقه، در پویش ملی" همه حاضر" مشارکت کرد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، این شرکت در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید با اهدای بسته های لوازم التحریر به دانش‌آموزان کم‌برخوردار شهرستان قشم در پویش ملی تامبن نوشت افزار دانش آموزان مناطق کم برخوردار ” پویش ملی همه حاضر” مشارکت کرد.

ارتقای سطح کمیت و کیفیت خدمات ویژه سالمندان سازمان بیمه سلامت ایران با نگاهی نو به آینده سالمندی در ایران

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه سلامت از تفکر تاب آوری سالمندی در حل مشکلات سالمندان استقبال می کند

به گزارش بورس و بانک و به قنل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، محمد مهدی ناصحی در همایش روز جهانی سالمند در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: دنیای امروز به سمت سالمندی پیش می رود و در کشور ما نیز با اجرای سیاست های جمعیتی در گذشته به جمعیت سالمندی افزوده شده است؛ از این جهت تمام ارکان قانونگذاری باید راهکارهای مناسبی را برای ایجاد یک زندگی بهتر برای سالمندان اتخاذ کنند.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، با تاکید بر نقش مثبت دانشگاه علوم توان بخشی و سلامت اجتماعی در پیگیری مشکلات و مسائل بهداشت و درمانی مربوط به سالمندان افزود: در بحث سالمندی تفکر تاب آوری سالمندی برای بیمه سلامت بسیار پر اهمیت است، متاسفانه براساس آمارها میزان زنان سالمند 4 برابر مردان سالمند است که این مساله نیز برای جامعه آسیب زا است.
وی با بیان اینکه تفکر تاب آوری سالمندی با همیاری، کارهای علمی و افزایش سواد سلامت در زمینه سالمندی در جامعه ترویج پیدا می کند تصریح کرد: بدون شک در سالمندی فراز و فرودهای بسیاری داریم، اما می توان با تفکر تاب  آوری سالمندی در مقابل مشکلات این قشر ایستاد.
ناصحی اظهار داشت: بیمه سلامت یکی از بیمه های اصلی و مهم کشور است، در حال حاضر 45 میلیون و 700 هزار نفر تحت پوشش این سازمان هستند که نزدیک به 9 درصد آن را جمعیت سالمند تشکیل می دهد؛ ضمن اینکه جمعیت فعال سالمند در 5 صندوق سازمان نزدیک به 3 میلیون و 800 هزار نفر هستند.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، با اشاره به اینکه با همکاری معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دنبال آن هستیم که مباحث مربوط به توان بخشی و سالمندی ادغام شود گفت: خوشبختانه در سطح یک با همکاری معاونت بهداشتی وزارت بهداشت خدمات و مراقبت های اولیه در زمینه فشارخون ، دیابت و 14 خدمت حداقلی به این افراد پوشش داده می شود، البته در سطح 2 و3 انواع خدمات از جمله جراحی قلب، مشاوره روانپزشکی، خدمات توان بخشی، سرطان ها و عموم بیماری ها پوشش داده می شود.
وی گفت: سازمان بیمه سلامت ایران در بحث سمعک و تعویض مفصل در بخش بستری به میزان 90 درصد و سرپایی 70 درصد هزینه ها را پوشش می دهد.
ناصحی ادامه داد: بدون تردید هماهنگی ها میان سازمان های ذی ربط درحوزه سلامت می تواند در ارایه خدمات بهتر به سالمندان موثر باشد، البته که کارگروه هایی در سازمان بیمه سلامت ایران در خصوص توان بخشی تشکیل شده و پیگیری های این سازمان در بحث سالمندی جدی است. بدون شک باید در یک افق 5 ساله راهکارهای مناسبی برای حل مشکلات سالمندان در نظر گرفت.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، با بیان اینکه کارهای علمی به سازمان های بیمه گر در حل مباحث سالمندان کمک کننده است افزود: مهم ترین و بیشترین کار در برنامه هفتم توسعه همکاری همه جانبه فعالان در حوزه توان بخشی و سالمندی است. با توجه به اینکه امید به زندگی در جامعه افزایش پیدا کرده باید حل مسائل مربوط به سالمندان در اولویت قرار گیرد.

.

انتصاب سرپرست مدیریت درمان بیمه آرمان

 با حکم دکتر مجید قلی پور ، میلاد حاجیان برنجستانکی به عنوان سرپرست مدیریت درمان بیمه آرمان منصوب شد . همچنین در متن این حکم آمده است :

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان ؛ جناب آقای میلاد حاجیان برنجستانکی؛با عنایت به تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت درمان منصوب می شوید. امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام امور محوله و در جهت تحقق اهداف شرکت بیمه آرمان موفق و پیروز باشید.مجید قلی پورمدیرعامل و عضو هیأت مدیرهروابط عمومی بیمه آرمان ضمن تبریک، برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون را دارد.

صفحه1 از621