31 تیر 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
شنبه, 19 خرداد 1403 ساعت 23:46

داتین حامی و همراه رویداد کشوری Code&Coffee

نوشته شده توسط 

رویداد Code&Coffee دورهمی هفتگی متخصصان حوزه نرم‌افزار سراسر کشور است که با حمایت و همراهی داتین در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز درحال برگزاری است.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی همراه اول ؛ کد اند کافی، رویدادی هفتگی است که به‌صورت گردهمایی و با هدف شبکه‌سازی و گسترش دانش در جامعه برنامه‌نویسی کشور برگزار می‌شود. در این رویداد، برنامه‌نویسان دانش و تجربه‌هایشان را با یکدیگر به‌ اشتراک می‌گذارند و تلاش می‌کنند در کنار برقراری و حفظ ارتباط، سبب به‌روزرسانی دانش عمومی در زمینه برنامه‌نویسی شوند.

حمایت مستمر از رویداد سراسری Code&Coffee و جامعه‌سازی

محمدحسین راشد محصل، مدیر دفاتر استانی داتین درخصوص حمایت داتین از رویداد کد اند کافی می‌گوید: «از آنجایی که ترویج ایده‌ها، حل مسائل و چالش‌های برنامه‌نویس‌ها و همچنین توسعه دانش افراد مشتاق در این حوزه از هدف‌هایی‌ست که کد اند کافی در ایران دنبال می‌کند، ما در داتین حامی این رویداد شدیم تا علاوه‌بر جامعه‌سازی، شاهد رشد جامعه نرم‌افزاری در سراسر کشور باشیم.»

راشد محصل با بیان اینکه داتین همواره از افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری حمایت می‌کند، گفت: «امیدواریم با حمایت از رویداد کد اند کافی که با تلاش و همراهی همکارانم در داتین انجام می‌شود، در گسترش و ارتقای دانش برنامه‌نویسی در کشور نقشی موثر و مانا داشته باشیم و با همراهی سایر ذی‌نفعان این حوزه، امکان توسعه و به اشتراک‌گذاری آن را در سایر استان‌های کشور فراهم آوریم.»

کد اند کافی تاکنون بیش از ۳۵ جلسه دورهمی در شهرهای مشهد و اصفهان داشته و به‌تازگی نیز، یک دورهمی در شیراز برگزار کرده است. این دورهمی در حال توسعه در تمامی شهرهای ایران است و تا پایان خردادماه، قزوین میزبان دیگری برای کد اند کافی خواهد بود. این دورهمی هفتگی در اصفهان با مشارکت فضای کار اشتراکی آبی سفید و در مشهد، با مشارکت کارخانه نوآوری برگزار می‌شود.