05 خرداد 1401
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
جمعه, 08 بهمن 1400 ساعت 01:04

مدیرعامل بنیاد “سپاس لحظه‌حال” عضو هیات مدیره خیرین استان تهران شد

نوشته شده توسط 

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بنیاد “سپاس لحظه حال”؛ در دومین مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران با رای ۵۱ نفر اعضای هیات امنای حاضر در مجلس، ۱۱ عضو اصلی و ۲ عضو علی‌البدل هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران و همچنین دو نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی‌البدل برای مدت ۲ سال برگزیده و معرفی شدند.
علیرضا عباسی، مدیرعامل بنیاد “سپاس لحظه حال” نیز به عنوان یکی از اعضای اصلی مجمع خیرین استان تهران برگزیده شد.
اعضای برگزیده به ترتیب آرا آقایان و خانم‌ها، محسن ولیئی، عیسی فرهادی، شاهین فتحی، سیده فاطمه مقیمی، احمد صادقی، محمدکاظم شاه‌حسینی، حبیب درگاهی، علیرضا عباسی، مهدی جعفری، فاطمه طوقانیان، مجتبی رحماندوست به عنوان اعضای اصلی و  فهیمه اسکندری و احمد خاقانی‌پور به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران انتخاب شدند. همچنین احمد احمدی و نادر ریاحی نیز به عنوان بازرس اصلی و محمدحسین بزرگیان به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب و معرفی شدند.
در این مراسم ، حبیب‌الله بوربور ربیس هیات مدیره، حسن حمزه‌زاده مدیرعامل و حمیدرضا شاه‌حسینی، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور به همراه عیسی فرهادی رییس و محسن ولیئی مدیرعامل و اعضای هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران حضور داشتند.
گفتنی است بنیاد غیردولتی “سپاس لحظه حال” سازمانی مردم نهاد با رسالت “‌توسعه فرهنگ عشق ورزی و خدمت داوطلبانه” است که این مهم را در سه بخش دپارتمان عشقُحکمت (آموزش پاک) ، دپارتمان عشقُخدمت (کار داوطلبانه)  و دپارتمان عشقطبیعت (حفاظت از محیط زیست) از طریق فعالیت های داوطلبانه محقق می کند.