31 تیر 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
چهارشنبه, 08 آذر 1402 ساعت 23:37

با حضور مدیرعامل؛ جلسه ارزیابی عملکرد هشت ماهه پست بانک ایران برگزار شد

نوشته شده توسط 

 جلسه ارزیابی عملکرد هشت ماهه سال 1402، عصر روز سه شنبه 7 آذرماه با حضور بهزاد شیری مدیر عامل، رئیس و عضو هیات مدیره و مدیران ستادی بانک به صورت حضوری و مدیریت شعب استان‌ها و مناطق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش بورس و بانک  و به نقل اداره روابط عمومی پست بانک ایران، در این نشست روسای ادارات کل آمار و بودجه، اعتبارات، پیگیری وصول مطالبات، امور بین الملل، حسابداری و امور سهام، خزانه داری و نظام های پرداخت و بازاریابی و توسعه بازار به ترتیب مطالب و گزارش های خود را در زمینه مدیریت منابع، ضمانتنامه‌ها، مدیریت مصارف (مطالبات غیر جاری)، عملکرد ارزی شعب، مدیریت درآمدها، مدیریت نقدینگی و مدیریت خدمات الکترونیک ارائه کردند.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخی برای رفع ابهامات و سئوالات مدیران استانی برگزار شد و همچنین در پایان نشست دکتر شیری مدیرعامل ، جلیلی نیا رئیس هیات مدیره و بهمنی عضو هیات مدیره بانک در جمع بندی مباحث و گزارشات مطروحه به ارائه رهنمود پرداختند.
بر اساس این گزارش، جلسات ارزیابی عملکرد، به صورت ماهانه برای رصد بر نحوه اجرای برنامه پایش و پویش سال 1402 بانک، در سطح مدیریت شعب استان‌ها و مناطق استان تهران برگزار می‌شود.